Loading...

Technické otázky a nahlasovanie porúch vysielačov smerujte na peter.lalik@frontinus.sk
Milí poslucháči.

Chcete aj naďalej počúvať necenzurované správy, mať aj naďalej možnosť priamej komunikácie s politikmi v Debate na telefón, či tešiť sa z iných programov?
Podporte nás:

IBAN: SK 35 0200 0000 0000 4130 1432
BIC: SUBASKBX
Variabilný symbol: 1111

prípadne naskenovaním QR kódu vo Vašej bankovej aplikácií:

Ďakujeme za akúkoľvek sumu.
Dajte svojej hudbe krídla...

Aj tá najkrajšia pesnička, aj ten najlepší klip potrebujú pomôcť s rozbehom.
Aj tie najperspektívnejšie kapely potrebujú upraviť cestičku k budúcim fanúšikom.

Rádio Frontinus - rozhlasová stanica s 30 ročnou históriou - podporila už nejednu speváčku/speváka, pesničku, či hudobnú skupinu.

V tak konkurenčnom prostredí, akým hudobný svet je, rozhoduje o úspechu nezriedka práve kvalitný marketing.

Obráťte sa s dôverou práve na Rádio Frontinus.

Ponúkame Vám celý deň v našom vysielaní. Za 190,- Eur + DPH získate 10 minútový PR rozhovor a v priebehu dňa odznejú 6x Vaše skladby.

Pre viac info píšte na radio@frontinus.sk, alebo volajte na číslo 041/763 33 67 v pracovných dňoch od 8.00 do 15.00

Dajte svojej hudbe krídla - píšte na radio@frontinus.sk, volajte na číslo 041/763 33 67.

Prípravy na vianočné turné Roba Opatovského sú v plnom prúde. Na čo sa môžu fanúšikovia tešiť?

Prípravy na vianočné turné Roba Opatovského sú v plnom prúde. Na čo sa môžu fanúšikovia tešiť?

Podujatia | 09.10.2023 13:10 | Zdielať

Od prvej adventnej nedele, 26. novembra až do 20. decembra bude spevák a hudobník Robo Opatovský na svojom tohtoročnom Šťastné a Veselé Tour 2023. Na vybraných koncertoch ho budú sprevádzať aj špeciálni hostia – Bystrík, Marián Čekovský a skupina Fragile. 
 
„Prípravy na vianočné turné sú už v plnom prúde. Nadväzujem na úspešné minuloročné turné k albumu Šťastné a Veselé, ale chcel by som, aby to bolo ešte veselšie a vianočnejšie. Rovnako ako aktualizované fotografie od Lenky Filipeje,“ povedal spevák R. Opatovský. Ten plánuje mať na každom koncerte miestny detský spevácky zbor a verí, že možnosť vystúpiť na profesionálnom pódiu bude pre deti unikátny zážitok. „V Bratislave sme si už so zborom prešli niektoré pesničky, zopakovali sme si veci z minulého roka a nahrali si vybrané z nich, aby sme ich mohli ešte vylepšiť,“ prezradil umelec, z ktorého sála nadšenie z príprav. 
 
Koncerty v Bratislave, Piešťanoch, Martine a Trenčíne budú mať aj svojich špeciálnych hostí. V hlavnom meste bude Opatovského sprevádzať jeho kamarát Bystrík, s ktorým má dueto Na kopce. Pesnička si získala svojich fanúšikov aj vďaka videoklipu, inšpirovanému filmom S tebou mně baví svět, v ktorom nechýbali komické a až extrémne situácie. V jednom momente dokonca spevák prišiel o šaty a naháňal deti, ktoré s nimi utekali. 
 
Robo Opatovský & Bystrík - Na kopce! 
 
Počas tohto roka uviedol do života Robo Opatovský aj dueto s Mariánom Čekovským Po čom ženy túžia. Hoci sa jedná o nevianočnú skladbu, nebude chýbať v setliste turné. Špeciálne v Martine, kde bude hosťom aj samotný Marián Čekovský. „Samozrejme, bude aj do veľkej miery improvizácia. Dohodli sme sa však, že odohráme veľa vianočných skladieb,“ povedal R. Opatovský
 
Robo Opatovský & Marián Čekovský - Po čom ženy túžia https://youtu.be/pXJWKcdlhuA 
 
Špeciálnym hosťom bude skupina Fragile, s ktorou umelec spolupracuje po prvý raz. S Braňom Kostkom sa však pozná ešte z čias štúdií na konzervatóriu. „Fanúšikovia ich budú môcť vidieť v Piešťanoch a Trenčíne. A budú to vlastne dva plnohodnotné koncerty, môj aj ich. Špecialitou budú duetá Čas sviečok a Vianoce, ktoré si s nimi zaspievam, rovnako ako skladba Na kopce, v ktorej vystúpia všetci chlapi zo skupiny,“ prezradil spevák. Počas celého turné ho bude sprevádzať aj jeho kapela v zložení Roman Mečiar, Ernest Vizváry, Michal Fedor a Robo Tkáč. 
 
V playliste Šťastné a Veselé Tour 2023 sa objavia hlavne vianočné skladby ako Na Vianoce chcem byť doma, Vianočný kráľ a ďalšie zo štyroch vianočných albumov, ktoré Robo Opatovský doteraz vydal. Najviac sa spevák teší na pieseň V bájnom Betleheme, ku ktorej chystá videoklip: „Je to muzikantská a spevácky náročná pesnička. Na každom z koncertov minulý rok zožala standing ovation a hoci som ju pôvodne netipoval na singel, tak tieto reakcie zmenili môj názor a rozhodol som sa pripraviť k nej videoklip. Ten vyjde začiatkom novembra a sám som zvedavý, ako sa ľuďom bude páčiť.“ Z „nevianočných skladieb“ sa môžu fanúšikovia tešiť na úspešné skladby Keď muž miluje ženu, Modlím sa hudbou alebo Muž a žena. 
 
Vstupenky na Šťastné a Veselé Tour 2023 sú k dispozícii v sieti Predpredaj.sk
 
Šťastné a Veselé Tour 2023 
 
26.11. Bratislava 
29.11. Piešťany 
03.12. Bošany 
04.12. Martin 
06.12. Stará Turá 
11.12. Košice 
13.12. Poprad 
15.12. Cífer 
17.12. Kysucké Nové Mesto 
20.12. Trenčín