Loading...

Technické otázky a nahlasovanie porúch vysielačov smerujte na peter.lalik@frontinus.sk
Milí poslucháči.

Chcete aj naďalej počúvať necenzurované správy, mať aj naďalej možnosť priamej komunikácie s politikmi v Debate na telefón, či tešiť sa z iných programov?
Podporte nás:

IBAN: SK 35 0200 0000 0000 4130 1432
BIC: SUBASKBX
Variabilný symbol: 1111

prípadne naskenovaním QR kódu vo Vašej bankovej aplikácií:

Ďakujeme za akúkoľvek sumu.
Dajte svojej hudbe krídla...

Aj tá najkrajšia pesnička, aj ten najlepší klip potrebujú pomôcť s rozbehom.
Aj tie najperspektívnejšie kapely potrebujú upraviť cestičku k budúcim fanúšikom.

Rádio Frontinus - rozhlasová stanica s 30 ročnou históriou - podporila už nejednu speváčku/speváka, pesničku, či hudobnú skupinu.

V tak konkurenčnom prostredí, akým hudobný svet je, rozhoduje o úspechu nezriedka práve kvalitný marketing.

Obráťte sa s dôverou práve na Rádio Frontinus.

Ponúkame Vám celý deň v našom vysielaní. Za 190,- Eur + DPH získate 10 minútový PR rozhovor a v priebehu dňa odznejú 6x Vaše skladby.

Pre viac info píšte na radio@frontinus.sk, alebo volajte na číslo +421 903 555 753

Dajte svojej hudbe krídla - píšte na radio@frontinus.sk, volajte na číslo +421 903 555 753.

Lady Colors po štyroch rokoch prichádzajú s romantickou novinkou If

Lady Colors po štyroch rokoch prichádzajú s romantickou novinkou If
LADY COLORS

Hudba | 02.10.2022 15:10 | Zdielať

V pondelok 19.09 mala premiéru nová skladba If z dielne tria Lady Colors. Mária “Majka” Lechmanová, Lenka “LeRa” Rakár a Kristína “Kristy” Mečko vydávajú vlastnú skladbu po štyroch rokoch. Keďže koncertujú nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí, nový singel naspievali v angličtine, aj keď sa v blízkej budúcnosti plánujú opäť vrátiť k rodnej slovenčine. 
 
Lady Colors – If: https://youtu.be/z-49oEG6ihI 
 
“S nápadom na skladbu If prišla Kristy. Mne sa to páčilo a keďže si veľmi dobre rozumieme nielen ako speváčky, ale aj ako autorky piesni, netrvalo dlho a finálna verzia If bola na svete,” povedala o skladbe LeRa. Popová pesnička je inšpirovaná mladou čerstvou láskou, kedy si obaja zaľúbení predstavujú spoločnú ideálnu budúcnosť. V skladbe, ktorú nahrali Lady Colors s hudobným producentom Matúšom Ferkom v Content Studiu, hosťuje aj známy saxofonista Ján Slezák. 
 
Videoklip k pesničke If nakrútil Marco Procházka v kaštieli v Čereňanoch. V čiernobielych stylingoch vyniká trojfarebná kombinácia vlasov speváčok, čo je zároveň ich hlavným poznávacím znamením. „Moderátor Michal Hudák nás na akciách zvykne uvádzať ako: ‚Harmónia hlasov a disharmónia vlasov‘,” s úsmevom dodáva Mária. Toto spojenie sa pre Majku (ryšavé vlasy), LeRu (blond vlasy) a Kristy (tmavé vlasy) stalo aj oficiálnym leitmotívom tria. “Dohodli sme sa, že nebudeme meniť farbu vlasov. Máme to dokonca aj v zmluve a dodržiavame to,” povedala LeRa
 
“Keď mi napadol základný motív piesne If, predstavovala som si, aké je to prežiť dokonalú lásku. Takú, akú by som dopriala každému. Aj sama sebe,” povedala o skladbe Kristy. Novou pesničkou sa chce trio Lady Colors opäť pripomenúť svojim fanúšikom po niekoľkomesačnej pauze, keďže sa blondínke LeRe prednedávnom narodilo bábätko. Babyboom v triu pokračuje, pretože aktuálne je v radostnom očakávaní svojho druhého dieťatka ryšavka Majka. Dievčatá však budú pokračovať v naplánovaných koncertoch a aktivitách a keď už bude Majka potrebovať oddych, majú pripravený dočasný záskok. Samozrejme, s ryšavými vlasmi.