Přeskočit navigaci


V prípade záujmu o pravidelné zasielanie informácií o zmenách na stránkach zadajte svoju mailovú adresu.

Turistika na Slovensku

Milí naši poslucháči,

13. septembra 2019 odštartovala v našom éteri nová relácia pod názvom „Turistika na Slovensku“, ktorú pre vás pripravujeme v spolupráci s vydavateľstvom SPORTMEDIA Bratislava, FB skupinou Turistika na Slovensku a portálom turisticky.sk.
Pokiaľ radi cestujete po našom malom ale krásnom a čarovnom Slovensku, môžete nás počúvať každý týždeň vždy v piatok v čase od 10:00 do 11:30 . Budeme vám pravidelne prinášať zaujímavé turistické tipy a inšpirácie na výlety po známych, menej známych i neznámych miestach Slovenska, ktoré rozhodne stoja za vašu návštevu, rozhovory so zaujímavými hosťami, súťaže o ročné predplatné časopisov RELAX a LONELY PLANET, chýbať nebudú ani užitočné rady a informácie, pozvánky na rôzne turisticky zamerané podujatia.
Pokiaľ nestihnete živé piatkové vysielanie, môžete si reláciu vypočuť v repríze vždy v nedeľu od 7:30, prípadne si ju vypočuť v našom podcaste, kde máte možnosť si našu a najmä vašu reláciu aj stiahnuť.

Pripravujeme:

  • Program bude spresnený neskôr

Prehľad relácií v roku 2019 (kliknutím na podčiarknutý dátum si môžete danú reláciu vypočuť alebo stiahnuť, veľkosť súboru cca 150 MB):


↑  Nahor

Pridať do obľúbených položiek | Pridať do ICQ kontakt listu
©2005 Frontinus, spol. s r.o. | Posledná aktualizácia: 07/02/2020 12:47:53 | Webmaster:  Blanka Ulaherová
Design ART-PGN, kód Plaváček webdesign |