Přeskočit navigaci


V prípade záujmu o pravidelné zasielanie informácií o zmenách na stránkach zadajte svoju mailovú adresu.

Naši Vaši jubilanti

Prosím vyberte najskôr spôsob úhrady. Následne sa vám zobrazí objednávkový formulár.

Pri platbe bankovým prevodom majte prosím na pamäti, že prevod može trvať aj dva pracovné dni a preto zadávajte vaše objednávky v dostatočnom časovom predstihu. Pri platbe cez VIAMO, PayPal alebo platobnou kartou dostávame potvrdenie o úhrade okamžite po zaplatení.

Reláciu Naši vaši jubilanti vysielame každú sobotu a nedeľu od 12:00 hod., gratulácie od 13:00 hod.

Uzávierka objednávok na najbližší víkend cez formulár je vždy vo štvrtok o 10:00 hod. Gratulácie podané po tomto termíne môžu byť zaradené do vysielania len výnimočne (po dohovore priamo v rádiu a podľa technických možností) a sú spoplatňované prirážkou vo výške 100 %.

Upozornenie: Ak pripadne na stredu, štvrtok alebo piatok deň pracovného voľna, uzávierka sa z technických dôvodov posúva o deň vopred na všetkých zberných miestach, v rádiu, ako aj pri gratuláciách podávaných prostredníctvom internetu!

CD nahrávky neposielame poštou! Iba osobný odber v rádiu Frontinus alebo na zbernom mieste. Výnimky konzultujte telefonicky (+421417633367) alebo e-mailom (jubilanti@frontinus.sk)

Redakcia si vyhradzuje právo redakčných a hudobných úprav tak, aby bol zachovaný zámer, pre ktorý bola relácia vytvorená. To, že vyhovieme konkrétnemu výberu piesne poslucháča, je prejavom našej dobrej vôle a ústretovosti. Akceptujeme výber konkrétnej piesne poslucháčovi, ktorý o pieseň zažiadal skôr. V ostatných prípadoch redakcia dodrží žáner, prípadne interpréta alebo motív piesne. Vždy sa maximálne snažíme vyhovieť hudobnému prianiu uvedenému v objednávkach, ale sme limitovaní aj možnosťami nášho hudobného archívu a dostupnosťou hudobných nosičov na trhu.

↑  Nahor

Pridať do obľúbených položiek | Pridať do ICQ kontakt listu
©2005 Frontinus, spol. s r.o. | Posledná aktualizácia: 30.12.2018 17:13:53 | Webmaster:  Blanka Ulaherová
Design ART-PGN, kód Plaváček webdesign |