Přeskočit navigaci


V prípade záujmu o pravidelné zasielanie informácií o zmenách na stránkach zadajte svoju mailovú adresu.

Fotoarchív

12. narodeniny rádia Frontinus

Možno to znie neuveriteľne, ale po prvých nesmelých krokoch i po prekonaní všetkých detských chorôb sa rádio FRONTINUS dožíva v pohode a zdraví svojich 12-tych narodenín. Čo bol samozrejme aj patričný dôvod na oslavu. Pár dní v predstihu, v sobotu 19. novembra sme to teda poriadne roztočili v disco-clube Bosorka v Budatínskej Lehote, kde bola hlava na hlave, takmer kompletný tím rádia FRONTINUS, množstvo tancujúcich a baviacich sa návštevníkov a nechýbala ani hviezda večera, ktorá roztancovala a rozospievala celú Bosorku - jordánsky spevák LOBO a jeho súčasné hity "Si moja láska" či "Suzanna".

Pravda - čo by to bola za oslava bez poriadnej torty :-) Dočkali sme sa teda aj tej a bola nielen krásna ale aj vynikajúca. No určite najkrajší pocit máme všetci z toho, že sme tu už 12 rokov pre Vás, našich poslucháčov a najkrajším darčekom je pre nás práve Vaša priazeň a to, že ste sa vynikajúco bavili na narodeninovej párty rádia FRONTINUS.

Ďakujeme a ešte raz - všetko najlepšie!

A teraz si môžete pozrieť, ako to tam vyzeralo. Kliknutím na fotografiu si ju môžete zväčšiť.

Steevee a Miška Duško Inga a Maroš Iva a Martin Lukáš a Martin Wizo torta torta súťaže Steevee, Lobo Jožo, Lobo Maňa, Miška, Maroš Lobo spoločná

Text: Viktor Holman, foto: Viktor Holman, Michal Wiesler

↑  Nahor

Pridať do obľúbených položiek | Pridať do ICQ kontakt listu
©2005 Frontinus, spol. s r.o. | Posledná aktualizácia: 20.5.2015 21:28:46 | Webmaster:  Blanka Ulaherová
Design ART-PGN, kód Plaváček webdesign |