Přeskočit navigaci


V prípade záujmu o pravidelné zasielanie informácií o zmenách na stránkach zadajte svoju mailovú adresu.

Foto: Extáza

všetci
Členovia Extázy v zložení: zľava Miloš Cornell, Andrej Čapek, Jenal Bukeh, DJ Mishek

Jenal
Jenal Bukeh

Andy
Býva veselo

Andrej, Richard
Za pultom Andrej Čapek, pri gramofónoch Richard Fábry

šnúry
Chaos len zdanlivý...

Extáza

Vysielala sa každý štvrtok od 21:00 hod. Na ilustráciu prinášame zopár fotiek z vysielania, oveľa viac nájdete na domovskej stránke www.extazaweb.sk/.

Rádiová relácia Extáza končí! Program s týmto názvom viac ako tri roky brázdil vlny žilinského rádia Frontinus, rovnako ako brnenského internetového vysielača DFR. Tento štvrtok je pred vami posledná relácia, ktorá bude celá "neštandardná", a v ktorej sa (dúfajme) stretnú všetky stále postavičky, ktoré sa o vysielanie starali počas celej existencie tohto programu.

A prečo Extáza končí? Všetko vysvetľuje moderátor Michal Mishek: "Nikto nás neruší, odnikadiaľ nás nevyháňajú, čo je vzhľadom na koniec väčšiny relácií o tanečnej hudbe prekvapivé. Končíme z akýchsi "organizačných dôvodov".. ..aby som bol konkrétnejší - tím ľudí, ktorý posledné roky Extázu pripravoval, sa totižto rozpŕchol do sveta. Odbor školstva v Prahe, automobilová lakovňa v Ostrave, geologický prieskum pre tunely, či vysokoodborný návrh záložných zdrojov - to je to, čomu sa teraz (žiaľ) musíme venovať naplno. Redukovanie vysielacieho času, zmena periodicity vysielania, alebo nedajbože šetrenie času pri výbere muziky - to nie sú cesty, ktorými by sme sa chceli vydať. Preto končíme, sami, dobrovoľne, aj keď trochu so smútkom".

Extáza by samozrejme nikdy nevznikla bez pár nadšencov, ktorí každý štvrtok napĺňali trojhodinovku novou muzikou, rovnako ani bez pomocných rúk, ktoré prichádzali z mnohých strán. Mishek pokračuje: "Veľké poďakovania patria našim domovským staniciam - žilinskému Frontinusu a brnenskému DFR, veľká vďaka Braňovi Kŕčovi z platňového obchodíku Records, rovnako si veľmi ceníme spoluprácu s portálom Audionet, grafickým štúdiom Hnus, Stereodiscom a servermi Giro.. ..nuž, a samozrejme najväčšie poďakovanie patrí tým, ktorí si nás pravidelne, alebo možno nepravidelne ladili. Počúvači ďakujeme!".

Pridať do obľúbených položiek | Pridať do ICQ kontakt listu
©2005 Frontinus, spol. s r.o. | Posledná aktualizácia: 20.5.2015 21:28:54 | Webmaster:  Blanka Ulaherová
Design ART-PGN, kód Plaváček webdesign |