Přeskočit navigaci


V prípade záujmu o pravidelné zasielanie informácií o zmenách na stránkach zadajte svoju mailovú adresu.

Archív aktualít - rok 2004

 • (30.12.2004)
  Ak ste dnes zmeškali výročné kolo Hviezdnej sedmičky, neklesajte na mysli - jeho reprízu si môžete vypočuť už zajtra - na Silvestra od 20:00. Výročné kolá na Silvestra odpáli Rebrík od 16-tej hodiny, nasledovať bude Jamparáda od 18.00 a záver bude už spomínanej repríze Hviezdnej sedmičky. Výročné kolo Sedmičky nájdete už teraz na príslušnej stránke.
 • V roku 2004 sa v Jamparáde prestriedalo 285 skladieb a z nich Iva s Wizom práve zostavili výročné kolo. To najlepšie z Jamparády za rok 2004 si budete môcť vypočuť na Silvestra od 18tej do 20tej hodiny. Ak všetko pôjde tak ako má, stihneme vám predstaviť 50 najúspešnejších piesní roka 2004. Okrem iných budete počuť 2x Anastaciu, 2x Black Eyed Peas, 2x Britney Spears, 2x No Doubt a 2x Outkast. Pre zaujímavosť, 37 noviniek vypadlo ihneď po ich nasadení (o 18 menej ako minulý rok), a 2 novinky (Dragosta Din Tei a Call On Me) skočili rovno na prvé miesto. Najdlhšie v Jamparáde (16 týždňov) bodovali Everytime a This Love. V roku 2004 sme mali 6x na prvom mieste rovnakého víťaza Eric Prydz - Call On Me. Ak sa chcete dozvedieť ešte viac, počúvajte v posledný deň v roku výročnú Jamparádu rádia Frontinus alebo priebežne navštevujte stránky, kompletné poradie bude zverejnené tu.
 • Upozornenie pre internetových poslucháčov - ak ste nezaregistrovali zmenu adresy live streamu, navštívte našu frontLive stránku.
 • (26.12.2004)
  Možno ste zaregistrovali novú osobnú stránku patriacu našej novej frontinkáčkovskej posile. Chýbajúce foto bude doplnené po Novom roku.
 • Zatiaľ si môžete pozrieť novú fotku Wiza.
 • Aj ďalšia nová stránkaje venovaná Veronike, tentokrát inej. Dostanete sa na ňu zo stránky FEAT a je súhrnom denníčkov - každotýždňových postrehov jej moderátorky týkajúcich sa relácie.
 • (17.12.2004)
  Štvorka bola pre Tóna Tkáčika v jednu decembrovú sobotu veľmi šťastná - štvrtého o štvrtej popoludní sa mu narodila dcéra Sofia. Miery: dĺžka 50 cm, hmotnosť 2,80 kg. Tkáčikovcom blahoželáme. Tento rok bol pre naše rádio z demografického hľadiska veľmi úspešný, čas ukáže, či v nastúpenom trende budeme pokračovať aj v roku nasledujúcom.:-) .
 • (13.12.2004)
  Dnes len jedna aktualitka - ak hľadáte reláciu Music facts, už ju nenájdete. Neznamená to však, že sa z nášho éteru vyparila. Dôvod je prozaickejší - Nikka usúdila, že dozrel čas na zmenu názvu. Viac sa dočítate na príslušnej stránke .
 • (27.11.2004)
  Minulý týždeň sa niesol v znamení osláv 11. narodenín nášho rádia. Pri tejto príležitosti sa v médiách objavilo aj niekoľko článkov o rádiu, v elektronickej podobe si môžete prečítať napríklad článok na Rádiowebe. Samozrejme, že z narodenín nemôže chýbať ani samostatná reportáž v našom fotoarchíve.
 • Po krátkej prestávke sa do éteru vracia Nikka s reláciou Music facts
 • Asi ste si už všimli čiastočný redizajn stránok. Okrem vrchnej časti, ktorá akiste neušla vašej pozornosti sa zmenila aj spodná časť - odteraz je v zápätí každej stránky aj údaj o jej poslednej aktualizácii a takisto merací kód pre sledovanie návštevnosti.
 • (17.11.2004)
  Počas posledných dní pribudli k našim stránkam tri nové - dve fotoreportáže nájdete vo fotoarchíve a tiež si môžete pozrieť foto a osobný profil "nočného vysielača" Joža
 • Jedna osobná stránka vznikla, jedna zanikla - v súvislosti s odchodom Michala Kolárika na nové pôsobisko
 • Pomaly sa blížia naše 11. narodeniny - moderátori už chystajú narodeninový program, obchodné oddelenie ceny. Nezabudnite, 23.11. (v utorok) sa bude na 104,6 a 96,1 MHz oslavovať už od rána. Všetci ste srdečne vítaní!:-)
 • (10.11.2004)
  96,1 - dobre si zapamätajte kombináciu týchto troch čísiel a to najmä v tom prípade, že bývate v Čadci a okolí. Práve na frekvencií 96,1MHz môžete v Kysuckom regióne počúvať 24-hodinové vysielanie žilinského rádia FRONTINUS, ktoré - veríme - bude Vaším príjemným spoločníkom. O tom sa snažil náš "výjazdový tím" presvedčiť priamo na pešej zóne v Čadci všetkých Vás, ktorí ste sa tam pohybovali v utorok 9.novembra medzi 11-tou a 14-tou hodinou. Prezentácia rádia, jeho relácií a samozrejme aj ľudí, ktorí sa Vám budú z éteru prihovárať, sa napriek chladnému počasiu celkom vydarila. O tom svedčil aj Váš záujem a predovšetkým dobrá nálada, o ktorú sa "výjazdový štvorlístok" snažil. Nechýbali vtipné a originálne súťaže kolegu Steeveeho, sprievodné slovo Steeveeeho a mojej drobnosti, príjemná hudba kolegu Wiza a dôležité informácie a najmä pekné ceny z rúk našej reklamnej Ivky. Veru nik neodišiel s prázdnymi rukami - rozdávali sa dáždniky, šiltovky, bundy, reklamné predmety aj hudobné ceny a bolo naozaj veselo. O tom sa budete môcť onedlho presvedčiť vo fotoreportáži nášho dvorného fotografa Wiza. *VIKI*
 • (1.11.2004)
  Možno vám v poslednom čase chýbala relácia Klub M. Jej protagonistky Nikka a Janka odkazujú, že tento stav je len dočasný a že už v súčasnosti pripravujú niečo nové, veľké, ale zatiaľ dobre utajované. Viac si môžete prečítať na uvedenej stránke.
 • Po čase bola aktualizovaná aj stránka MUSIC FACTS. Túto rubriku tiež čaká menšia inovácia, sledujte pravidelne stránku, dozviete sa viac.
 • Každotýždňové minianketky na našej úvodnej stránke ste už určite zaregistrovali. Ďakujeme vám za hlasovania, ktoré sú pre nás cenným zdrojom informácií o vašich názoroch na vysielanie a na veci s ním súvisiace. Kliknutím na odkaz pod minianketkou si môžete pozrieť výsledky predchádzajúcich hlasovaní.
 • (17.10.2004)
  Posledné dni sme sa museli zaobísť bez nášho programového riaditeľa, Wizo sa konečne tiež dostal na dovolenku - a poriadne ďaleko - do Nórska.
 • V Majáku lásky sa odteraz môžete okrem už tradičného tandemu Zuzka a Edio stretávať každý druhý týždeň s ďalšou osvedčenou dvojicou, ktorú tvorí Inga a Viki
 • No a ak ste minulý týždeň nezaregistrovali novú osobnú stránku, tak sa môžete pozrieť hoci aj teraz a spoznať lepšie nášho anketára .
 • (5.10.2004)
  Ako ste si mohli všimnúť na titulnej stránke, naše spravodajské oddelenie sa trochu zredukovalo. Po troch rokoch pôsobenia v našom rádiu sa Ľubomíra Černeková rozhodla zmeniť pôsobisko. Bude však pracovať v rovnakej oblasti - v spravodajstve. Prajeme veľa úspechov.
 • Dnes vyšiel na serveri Rádioweb článok o našom novom vysielači v Čadci. Ak teda chcete o nás čítať, čítajte; ak sa na nás chcete pozerať, navštívte náš fotoarchív; ak nás chcete počúvať, nalaďte si 104,6 alebo 96,1 MHz a ak chcete all inclusiv, kliknite na frontLIVE.:-)
 • (28.9.2004)
  Dnes po jedenástej hodine sme spustili dlhoočakávané vysielanie z nového vysielača v Čadci na frekvencii 96,1 MHz. Dúfame, že aj v tomto regióne získame množstvo nových poslucháčov. Nech sa vám dobre počúva. Sme zvedaví na všetky vaše názory a pripomienky k nášmu vysielaniu, ako aj na praktické skúsenosti s príjmom nášho signálu - napíšte, či nás dobre počujete a ako sa vám páčime.:-). Ak chcete vidieť, ako sa taký vysielač buduje, pozrite si fotoreportáž.
 • Týmto sa snahy o rozšírenie nášho vysielania samozrejme nekončia - najbližším cieľom je Martin a okolie.
 • (22.9.2004)
  Práce na novom vysielači v Čadci finišujú. Už onedlho sa bude signál nášho rádia šíriť aj na Kysuciach.
 • Prechod našich stránok na nový webhosting ich obohatil o možnosť použitia nových technológií. Z viditeľných noviniek spomeniem nový spôsob zasielania mailov pre našich zamestnancov priamo zo stránok - osobných aj tejto - toto umožnil Martin Hloška.
 • Na našej úvodnej stránke pribudla minianketa, ktorá sa bude pravidelne obmieňať. Ak budete mať nejakú otázku, ktorú nebudete vedieť zodpovedať, pošlite nám ju, môžeme prostredníctvom anketky usporiadať bleskové minireferendum.:-) Pôvodná anketa samozrejme funguje aj naďalej a budeme radi, keď nám prostredníctvom nej aj naďalej budete posielať svoje názory a pripomienky. Zatiaľ nikto nepísal zbytočne, každý ohlas bol uverejnený na stránke výsledkov ankety.
 • Možno ste si všimli, že niektoré stránky, ktoré ste mali uložené vo svojich obľúbených, sa nedajú nájsť. Je to spôsobené práve novými možnosťami ich tvorby (php), takže niektoré stránky dostali novú koncovku. V tom prípade si prepíšte *.htm na *.php. Pokiaľ sa však na stránkach budete pohybovať klasickým klikaním na odkazy, určite sa nestratíte ani teraz - všetky odkazy sú odskúšané a plne funkčné. Ak by ste predsa zistili nejaký nedostatok, pokojne mi napíšte.
 • (5.9.2004)
  Vitame všetkých návštevníkov, ktorí sa cez prázdniny alebo počas dovoleniek nedostali na naše stránky. Ak chcete vedieť, čo sa počas uplynulých dvoch letných mesiacov u nás udialo, pozrite si staršie aktuality. Novú fotoreportáž nájdete vo fotoarchíve, pribudla jedna stránka hudobnej reláciea jedna osobná stránka
 • Po letnom oddychu sa od 12. septembra vracia pravidelná nedeľná Debata na telefón. Podľa najkompetentnejšieho zdroja by ste mohli už v nedeľu položiť otázku Ivanovi Lexovi.
 • Ďalšou reláciou, ktorá sa v septembri vrátila do nášho rádia, je Extáza . Ako informoval jej protagonista Andrej Čapek, ide o reláciu o tanečnej a hlavne tej kvalitnejšej hudbe zahrnujúcu množstvo štýlov, od nu-jazzu cez funk, groove, minimal, electro, house, tech-house po drum n bass a množstvo ďalších. Relácia viac menej pokračuje v tradícii starej Extázy s niekoľkými rozdielmi. Vysielací priestor sa zväčšil z 2 na 3 vysielacie hodiny, čo viac umožní sa venovať prvej LISTENINGovej hodine. Vysielať sa bude každý štvrtok od 21. hodiny. Okrem Andreja k Richardovi Fabrymu pribúda Michal Mishek, Dusko Dash, Milos Cornell, Adrián Kuka, ktorý významne prispel aj k zvukovej stránke . Reláciu reprízuje brnianske internetové rádio DFR .
  Relácia bude mať svoju vlastnú stránku, ktorá bude prepojená so stránkami rádia a na ktorú vás včas upozorníme.
 • (30.8.2004)
  Minulý týždeň ukončil svoje pôsobenie v našom rádiu Dominik Zaprihač, ktorý spríjemňoval svojím moderovaním letné dopoludňajšie vysielanie. Rozlúčili sma sa aj s Jaroslavom Janigom z obchodného oddelenia, ktorý sa rozhodol pracovať v zahraničí. Obom za vykonanú prácu ďakujeme a prajeme veľa úspechov - Dominikovi v škole a Jaroslavovi na novom pôsobisku.
 • Ako som sľúbila minule, v spolupráci s p. riaditeľom (texty) a Wizom (foto) som stránky fotoarchívu obohatila o najnovšiu reportáž z výstavby nového vysielača v Čadci, z ktorého sa už čoskoro na frekvencii 96,1 MHz začne ozývať program nášho rádia.
 • Trošku som upravila vzhľad stránok - zväčšila som ich šírku. Tento formát je praktickejší (v súlade s pokračujúcim trendom vybavovania počítačov monitormi s vyšším rozlíšeníma), lepšie sa číta a navyše týmto dochádza k zjednoteniu veľkosti so stránkami, ktoré nemajú menu (fotoreportáže, osobné stránky, výročné hitparády ap.) Menšie úpravy som urobila aj vo výslednom vyhľadávacom formulári - pridaný dátum poslednej úpravy nájdenej stránky.
 • (16.8.2004)
  Možno ste si už všimli, že nám pribudla nová stránka, ktorú bude obsahom napĺňať Veronika. Dúfajme, že ju počiatočné nadšenie neopustí a že stránku budete radi navštevovať.
 • Aj na iných stránkach došlo k malým úpravám - klubu M pribudlo zopár dokumentárnych fotografií a na stránke hviezdnej sedmičky zas odkazy, pomocou ktorých sa dostanete na stránky jednotlivých interpretov tak, ako je to aj pri rebríku.
 • A to ešte nie je všetko - už v najbližších dňoch pribudne do fotoarchívu nová reportáž, zachytávajúca priebeh výstavby nášho nového vysielača v Čadci. Schválne - bude skôr dokončená stránka alebo vysielač? Ja tipujem stránku.:-)
 • (9.8.2004)
  Ako ste si možno stihli všimnúť aj na našej úvodnej stránke, vrátila som sa z dovolenky v Egypte. Bolo dobre, každému doporučujem.
 • Počas mojej neprítomnosti sa toho udialo!!! Najdôležitejšou správou, ktorú už asi všetci viete, je, že nám pribudla jedna malá poslucháčka. A nie je to len nejaká obyčajná poslucháčka - volá sa Dominika Achymská, jej počiatočné parametre boli 48 cm a 3350 gramov a o niekoľko rokov možno nahradí svojho ocka pri vysielaní vašich obľúbených Hviezd diskoték. Prajeme jej, aby sa jej na tomto svete páčilo a šťastným rodičom blahoželáme.
 • Na jednej kóte v Čadci panuje čulý stavebný ruch - čo sa tam asi buduje? Už čoskoro uvidíte na našich stránkach a tí, ktorí ste v dosahu, budete počuť aj na vlastné uši.:-)
 • (26.7.2004)
  Dlho na tejto stránke nepribudli žiadne nové aktuality - uhorová sezóna vládne aj v našom rádiu. Občas je niekto na dovolenke, občas sa z nej niekto vráti. Minulý týždeň oddychoval Štefan Šprocha, priebežne dovolenkuje aj Inga, od tohto týždňa máme na dovolenke aj pána riaditeľa, ktorý relaxuje pri Balatone. A zajtra odíde aj webmasterka, ktorá bude desať dní pobývať na miestach, ktoré zatiaľ pozná len z dejepisu. Podrobnosti po návrate.:-)
 • (30.6.2004)
  Konečne sa začal čas prázdnin a dovoleniek. Poniektorí z nás sa už stihli z dovolenky aj vrátiť - napríklad z Grécka Zuzka Fondrková . Už druhý týždeň oddychuje Iveta Šišková a ako ste sa možno dozvedeli z úvodnej stránky, aj Lukáš Holzer si vybral svoj čas na relax.
 • Spojiť čas prázdnin s možnosťou spoznávania a snáď aj zárobku sa rozhodol náš športový redaktor Michal Kolárik . Jeho kroky zamierili do hlavného mesta nášho západného suseda, takže jeho hlas budeme počuť najskôr až o dva mesiace. Vraj bude s nami pravidelne v kontakte a sľúbil aj nejaké fotky. Uvidíme - ak pošle, tak uvidíte.:-)
 • (22.6.2004)
  Chcete osláviť koniec školského roka na hviezdnej párty rádia Frontinus? Príďte 30. júna do Harley Davidson pubu pod sídliskom Hájik. Čo vás tam čaká? Celú noc hudba ''a la hviezdy diskoték'', najlepší speakri a najlepší dj-i rádia Frontinus. Symbolicke vstupné, výrazné zľavy za prinesené vysvedčenia, súťaž a tombola.
 • V našom fotoarchíve pribudla ďalšia reportáž - tentokrát z koncertu skupiny Lucie v Banskej Bystrici. Foto a komentár je dielom Vikiho Holmana .
 • (15.6.2004)
  V uplynulých týždňoch sa zvýšila naša vzdelanostná úroveň - poniektorí zmaturovali, poniektorí spromovali. Opačné tendencie neboli zaznamenané.:-)
 • Vo fotoarchíve pribudla nová reportáž. Prípravili je slovom cElo a obrazom Wizo.
 • Nový obsažný profil nájdete na stránke Martina Hlošku. Vraj k nemu už onedlho pribudne aj nová fotka.
 • (27.5.2004)
  Zo štvormesačného študijného pobytu vo francúzskom meste Poitiers sa k nám vrátil a na opätovné stretávanie s vami v Rockoku sa teší Martin Hloška .
 • Dnes sme mali opäť milú návštevu zo zahraničia. Z Veľkých Karlovíc v Českej republike nás prišiel pozrieť náš skalný poslucháč Ondřej Stavinoha, ktorému sa páči naše vysielanie a najmä relácia Naši - vaši jubilanti .
 • (24.5.2004)
  Možno sa to už k vám donieslo - rádio Frontinus získalo tretiu frekvenciu, tentokrát v Martine. Budeme sa snažiť, aby ste si nás na 96.2 MHz mohli naladiť čo najskôr.
 • Na LIVE stránke pribudla ďalšia kamerka, takže ich tam nájdete už štyri - jednu zo štúdia a tri z rôznych miest v Žiline. Nechcete k nám pridať aj tú svoju?
 • (17.5.2004)
  Náš fotoarchív sa v posledných dvoch týždňoch výrazne rozšíril. Wizo pre vás pripravil nové fotoreportáže z oblasti hudby, športu i oddychu.:-)
 • A pretože ani webmasterka nezaháľala, pribudli aj ďalšie nové stránky - v rámci relácii môžete nájsť Klub M a na stránke, ktorú práve čítate, pribudli profily nových posíl na obchodnom oddelení a na spravodajstve, ktoré som vám predstavila minule. Na chýbajúcich fotkách a údajoch sa pracuje.:-)
 • (6.5.2004)
  Naše rady doplnili noví kolegovia - zo spravodajstva už určite poznáte hlas Michaely Masárovej alebo ste možno počuli niektorú z ankiet, ktoré na aktuálnu tému pripravuje Monika Plešivčáková. Obchodné oddelenie prišli posilniť Marika Hahnová, Ľubica Illová a Jaroslav Janiga. Už onedlho budete môcť našich nováčikov bližšie spoznať na ich osobných stránkach, ktoré sú momentálne v štádiu rozpracovanosti.
 • (19.4.2004)
  Svoj profil k našim osobným stránkam pridala Ivana Rusnáková. A poniektorí z nás si vymenili svoje fotografie
 • Už pár dní nás môžete na stránke živého vysielania pozorovať z iného uhla - kamerka opäť po čase zmenila svoje miesto. Na spomínanej stránke pribudol aj návod, ako si nás naladiť. Ak sa vám to doteraz nepodarilo, skúste to teraz, možno budete úspešnejší
 • (1.4.2004)
  V marci skončili svoje pôsobenie v našom rádiu dve dámy - Mirka Bílková zo spravodajstva a Lenka Rábiková z obchodného oddelenia. Prajeme im veľa úspechov na ich budúcich pôsobiskách. Naše rady však priebežne dopĺňame, určite ste zaregistrovali nové mená ako Miška či Monika.
 • Ak ste si doteraz nevšimli novú osobnú stránku, tak to môžete napraviť - uvidíte, ako vyzerá a čo o sebe prezradila Peťa. A niekto ďalší si na svojej stránke vymenil fotografiu, ale sľúbila som, že ho neprezradím, tak len hľadajte a možno aj nájdete.:-)
 • Minulý mesiac som spomínala, že február 2004 bol v histórii stránok najúspešnejším mesiacom v ich histórii čo sa návštevnosti týka. Zabudnite, už to neplatí. Marec 2004 hravo prekročil doterajší rekord - v uplynulom mesiaci sme zaznamenali 19220 prístupov, teda takmer o 3000 viac. Zostaňte nám verní, počúvajte a čítajte nás.
 • (22.3.2004)
  Dnes sme mali veľmi milú návštevu až spoza oceánu. Počas svojho pobytu na Slovensku nás navštívil pán Paul Zapletal z New Yorku, ktorý nás pravidelne počúva aj so svojou rodinou prostredníctvom internetu. S pánom Zapletalom sme sa doteraz poznali len prostredníctvom e-mailov, ktoré nám zaslal, o to väčšia bola naša radosť z osobného stretnutia. Ďakujeme za prejavenú priazeň a sme radi, že naším vysielaním robíme radosť ľuďom aj na opačnom konci sveta.
 • A ešte pár webových noviniek - na "živej" stránke pribudli dve žilinské webkamerky - prezradím len toľko, že jedna monitoruje výhľad z okna niekoho z nás - kto uhádne, komu patrí?:-)
 • Ak ste si počas minulého týždňa nestihli pozrieť Vikiho novú fotografiu na jeho stránke, tak máte smolu - už tam má fotku novšiu.
 • (16.3.2004)
  Pravdepodobne ste zaregistrovali miernu úpravu vzhľadu stránok - postupne opúšťame naše staré logo s frekvenciou 104,6 MHz, pretože onedlho budeme vysielať aj z novej frekvencie v Čadci.
 • Nielen o tom, ale aj o ďalších veciach týkajúcich sa nášho rádia sa môžete dočítať v článku na Rádiowebe .
 • No a ak máte radšej obrázky, tak si môžete pozrieť, ako vyzerali dnes Inga, Viki a Steevee .
 • (7.3.2004)
  Na začiatok smutná správa pre priaznivcov Andyho Matejoviča - pre záľahu pracovných povinností sa musel vzdať svojho účinkovania v našom rádiu a teda aj moderovania jeho srdcovej záležitosti - Majáka lásky . Napriek tomu, že jeho odchod nás naozaj veľmi zarmútil, prajeme mu veľa úspechov v jeho zamestnaní a veríme, že sa naše kontakty nepretrhnú.
 • Návštevníci tejto stránky si určite všimli, že nám pribudli tri nové profily - Niky, Janky a Filipa Frontinkáčových:-)
 • No a aby som pochválila Vás i mňa - tak teda návštevnosť stránok vo februári opäť prekonala svoj rekord z októbra minulého roka. Napriek tomu, že február býva štandardne o niečo kratší ako iné mesiace, stránky zaznamenali najvyšší počet prístupv v histórii - 16 364 prístupov, t.z. že denne si v priemere pozreli návštevníci vyše 500 stránok. Najväčším favoritom naďalej ostáva živé vysielanie.
 • (23.2.2004)
  Možno ste zaregistrovali dve nové stránky - Rockoko a Tanečná párty
 • A možno ste si všimli na tejto stránke, že medzi nás pribudli nové mená - teda mená pre vás asi až tak úplne nové nebudú, sú nové len na našej stránke. Už onedlho ich uvidíte a budete si môcť o nich prečítať viac na ich osobných stránkach
 • (14.2.2004)
  Tento týždeň sme si v rádiu trochu zreorganizovali priestory, doplnili technické a inventárové vybavenie.
 • Vy vysielaní pribudla nová relácia a na stránkach jej virtuálne podoba - pre fanúšikov tanečnej hudby je tu Tanečná noc
 • Inak nič nové, akurát Viki na stránke predstavil svoje druhé ja - jeho najnovšiu mladú priateľku menom Aisha.
 • (5.2.2004)
  Dobrá správa pre priaznivcov tanečnej hudby - vyšli sme v ústrety vášmu veľkému záujmu a už od tohto týždňa bude noc z piatka na sobotu v znamení tanečnej muziky. Každý týždeň od polnoci do druhej hodiny rannej môžete tancovať s Lukášom a Petrom. Podrobnosti a čerstvý playlist už onedlho nájdete na našej novej stránke.
 • (28.1.2004)
  Ako ste sa už iste dopočuli alebo dočítali, naše partnerské rádio Slobodná Európa, ktoré ste mohli denne počúvať aj na našej frekvencii, s vysielaním na Slovensku končí. Okrem iného nám budú túto etapu našej vzájomnej spolupráce pripomínať aj niektoré často nášho inventára, ktoré nám Slobodka pri príležitosti ukončenia svojej činnosti na Slovensku darovala. A my zas veríme, že technika, ktorá nám bola darovaná, sa dostala do správnych rúk.
 • Od budúceho mesiaca dôjde v našej programovej štruktúre k niektorým drobným zmenám. Ak ste ešte nezaregistrovali nové upútavky, tak v stručnosti - Rádiotrh práce sa bude vysielať každý pondelok v rovnakom čase ako doposiaľ a reláciu Naši - Vaši jubilanti budete môcť počúvať okrem nedele už aj v sobotu. Bližšie informácie hľadajte už onedlho na príslušných stránkach.
 • (19.1.2004)
  V posledných dňoch sa objavili na internete dva články súvisiace s naším rádiom. Môžete sa dozvedieť, o čom hovoril Wizo na Rádiowebe alebo si prečítať rozhovor nášho riaditeľa o ďalších plánoch, ktoré sa týkajú rádia v najbližšom období, ktorý vyšiel na serveri Radia.sk
 • (13.1.2004)
  Ak sa vám náhodou nepáči naše vysielanie, tak nám o tom dajte vedieť. Môžete sa sťažovať na lampárni, alebo u nášho Wiza [Michal Wiesler]. Takouto neľahkou a niekedy aj nevďačnou úlohou bol totiž pred niekoľkými dňami poverený práve on. Čo sa vám páči alebo čo by ste prípadne zmenili nám môžete napísať do našej ankety.
 • Určite ste zaregistrovali nové zvučky a upútavky a môžem prezradiť, že onedlho pribudnú aj nové relácie. Aké? Nechajte sa prekvapiť.
 • Zatiaľ si môžete pozrieť nové fotky na osobných stránkach Ivy a dnes už spomínaného Wiza.
 • (2.1.2004)
  Vitajte v novom roku. Ako ste si už asi všimli, stránky prešli drobnými úpravami.
  Úvodná stránka nahradila predchádzajúce dve s podobným obsahom, takže sa do menu dostanete dvakrát rýchlejšie ( Wizo, díky).
  V ľavom menu pribudol vyhľadávací formulár - teraz môžete vyhľadávať bez ohľadu na to, kde sa práve na našich stránkach nachádzate.
  K menám na tejto stránke pribudla možnosť zaslania mailu (kliknutím na ikonku obálky) a status ICQ - zelenú kvetinku majú tí, čo sú momentálne on-line, červení sú off-line a šedí momentálne neprihlásení. Komu kvietok chýba, ICQ nemá alebo o ňom neviem.:-) Mailové adresy, ako i čísla ICQ sa nachádzajú na osobných stránkach, kde máte možnosť pridať si danú osobu do kontakt listu alebo jej priamo poslať správu prostredníctvom vášho ICQ.
  No a nakoniec - pre prehľadnejšiu orientáciu je archív aktualít rozdelený podľa jednotlivých rokov.

Archív aktualít

↑  Nahor

Pridať do obľúbených položiek | Pridať do ICQ kontakt listu
©2005 Frontinus, spol. s r.o. | Posledná aktualizácia: 20.5.2015 21:27:02 | Webmaster:  Blanka Ulaherová
Design ART-PGN, kód Plaváček webdesign |